قوانین و مقررات فروشگاه آنلاین فرش زیبا

کاربر محترم لطفاً موارد زیر را جهت آشنایی و استفاده بهینه از  خدمات فروشگاه به دقت مطالعه فرمایید.
ورود کاربران به تارنمای فروشگاه اینترنتی فرش زیبا و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی فرش زیبا از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود. این قوانین همیشگی نبوده و بروزرسانی ها در همین صفحه اعلام میگردد لذا در هر خرید قوانین و مقررات این صفحه بازدید شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی فرش زیبا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی فرش زیبا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی فرش زیبا قدام نماید. مسئولیت تطبیق مشخصات در صورت نیاز برعهده کاربر می باشد.در صورت اشتباه بودن مشخصات کاربری و عدم امکان تماس با کاربر فروشگاه فرش زیبا مسئولیتی در قبال عدم اطلاعرسانی های ضروری نخواهد داشت.

روشهای ارتباطی ما با شما

فروشگاه اینترنتی فرش زیبا تنها با شماره های مندرج در بخش ارتباط با ما با شما تماس خواهد گرفت لذا این فروشگاه مسئولیتی در قبال سایر تماس ها نخواهد داشت و از شما درخواست میشود تنها از درگاه های مندرج در سایت با ما در ارتباط باشید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی در فرش زیبا

فرش زیبا به اطلاعات خصوصی یا شخصی افرادی که از خدمات فروشگاه استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آنها محافظت می‏‌کند.

ثبت سفارشات ، پردازش و ارسال سریع سفارشات

ثبت سفارش پس از پرداخت هزینه و دریافت رسید معتبر خواهد بود و روزهای کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به جز تعطیلات عمومی و رسمی در کشور عزیزمان ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از هر تعطیلات پردازش خواهد شد.
فرش زیبا به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت روز امکان سفارش ‌‏گذاری می‌‏دهد.

تاخیر در ارسال مرسولات به صورت تلفنی به شما اطلاع داده خواهد شد. زمان دقیق ارسال مرسوله بعد از سفارش شما به صورت ایمیل یا تلفنی به اطلاع شما می رسد.

جبران خسارت های وارده در هنگام حمل و نقل

فروشگاه فرش زیبا همواره نهایت سعی و تلاش خود را خواهد کرد تا کلیه سفارشها در نهایت صحت و سلامت بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. تحویل به هر یک از شرکتهای حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر یا مشتری و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی) به این معنی است که بروز هرگونه حادثه و ایراد در هنگام حمل و تحویل محصولات به عهده شرکت حمل و نقل است و فرش زیبا تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارشات و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می ‌‏کند.
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش فرش زیبا اطلاع داده شده و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش فروشگاه فرش زیبا ارسال شود  تا در اسرع وقت مشکل مورد نظر بررسی و رفع گردد.

ضمانت اصالت کالا

فرش زیبا متعهد میگردد که کلیه محصولات ارسالی با محصولات نمایش داده شده در پایگاه اینترنتی یکسان بوده و در صورت هرگونه مغایرت خریدار محترم می تواند حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت پس از دریافت محصول نسبت به عودت کالا و دریافت مبلغ پرداختی اقدام کند.

شرایط مرجوع کردن کالا

خریدار میتواند در صورت مشاهده هرگونه مغایرت محصول دریافتی با نمونه خرید شده از فروشگاه اینترنتی فرش زیبا و یا وجود ایرادات قابل تایید کارشناس مربوطه نسبت به مرجوع کردن کالا حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت اقدام کند و فروشگاه متعهد به بررسی و در صورت نیاز بازگشت وجه می باشد.

ارسال فرش

ارسال فرشهای از روشهای مرسوم و مورد توافق طرفین تنها پس از پرداخت بعیانه امکان پذیر خواهد بود.

با تشکر فراوان

مدیریت فرش زیبا

https://trustseal.enamad.ir/?id=141477&Code=cVF0Wev1UWXBLdkMe79b">